...
No Widgets found in the Sidebar

Inwestować i jeśli tak to w co? Nie znamy definitywnej odpowiedzi na to pytanie. Możemy wam tylko zasugerować jakie rodzaje inwestycji można dokonać już przy niewielkiej ilości kapitału. Oczywiście nie jest to rekomendacja ani wezwanie do zakupu konkretnych aktywów. Potraktujcie ten artykuł bardziej jako omówienie klasy aktywów oraz sposobów inwestowania dostępnych dla waszej firmy.

Potrzebujesz przestrzeni biurowej by móc realizować swoje zadania i rozwijać działalność? Zapoznaj się z naszą ofertą coworkingu!

Wirtualne biuro Kraków

Giełda – w co inwestować?

Giełda papierów wartościowych to jedno z miejsc gdzie szybko i w łatwy sposób można zainwestować swoje pieniądze. W wyniku tego większość banków w polsce prowadzi usługi maklerskie i pozwala na inwestowanie pieniędzy w papiery wartościowe. Przede wszystkim na giełdzie obrotowi podlegają poza akcjami, kontrakty, opcje, obligacje oraz wiele innych instrumentów. Każda klasa z tych aktywów charakteryzuje się odmienną stopą zwrotu oraz innym ryzykiem. Poza giełdą papierów wartościowych mamy także giełdy walutowe, udziałów w przedsiębiorstwach typu startup i wielu innych.

Pożyczki społecznościowe

Pożyczki społecznościowe to doskonały sposób na inwestowanie pieniędzy przy niskim poziomie ryzyka. Każda pożyczka dzieli się pomiędzy grupę użytkowników oferujących swój kapitał przez co zmniejsza się ryzyko utraty pieniędzy w przypadku braku płatności zwrotnej. Pożyczki społecznościowe pomagają realizować inwestycje innych przedsiębiorców co przekłada się na ogólny rozwój gospodarczy. Ze względu na mniejszą formalizację oraz niskie koszty operacyjne tego typu rozwiązań (większość procesu odbywa się online) taki sposób pożyczania pieniędzy jest tańszy.

Skontaktuj się z naszym wirtualnym biurem, abyśmy mogli przedstawić Ci naszą ofertę i porozmawiać o Twoich potrzebach!

Kryptowaluty – inwestować czy nie?

Ten typ inwestycji jest bardzo niebezpieczny. Pomimo dużej popularności kryptowalut w ostatnich latach, inwestycje w nie okazały się dla większości osób chybione. Kryptowaluty pełne są też aktywów, które zostały stworzone tylko w celu wyłudzenia pieniędzy. Dotychczasowa historia pokazała, że kryptowaluty nadal nie zabezpieczono pod względem technicznym i byliśmy świadkami ataków hakerskich gdzie skradziono miliony dolarów. Polecamy tobie jedno – inwestuj w to co rozumiesz i wiesz jak działa!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.