...
No Widgets found in the Sidebar

Sale szkoleniowe

Sale szkoleniowe w Krakowie połączone z biurem coworkingowym. W pełni wyposażone w sprzęt audiowizualny Oferujemy Państwu możliwość skorzystania z naszej sali szkoleniowej o powierzchni 50m2. Odpowiada potrzebom przedsiębiorców poszukujących rozpoznawalnego miejsca na zorganizowanie spotkania biznesowego czy konferencji. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do kontaktu w celu zapoznania się z usługami jakie mamy do zaoferowania.

50m² – 400, – zł dziennie;

Chcesz dowiedzieć się więcej? ZADZWOŃ DO NAS! KONTAKT!

Sale szkoleniowe – zalety naszej lokalizacji

Z naszych sal szkoleniowych skorzystało już wiele firm do przeprowadzenia spotkań dla praconików oraz klientów. Umożliwiamy przygotowanie profesjonalnego szkolenia w oparciu o nasza infrastrukturę oraz sprzęt dostępny w naszym zapleczu. Lokalizacja naszego biura posiada zasadniczne zalet ponad pozostałymi lokalizacjami w Krakowie. Można się do nas dostać zarówno komunikacją miejską, jak i samochodem. Dodatkową zaleta jest możliwość skorzystania z publicznego parkingu zaraz obok wejścia do biura.

Sale szkoleniowe Kraków

Sale szkoleniowe – zobacz nasze wnętrza

Jeśli chcecie zobaczyć nasze wnętrza zapraszamy do biura. Codziennie działamy jako coworking, dzięki czemu macie możliwość odwiedzenia nas osobiście i sprawdzenia naszej lokalizacji. Dokładne zdjęcia naszych pomieszczeń możecie zobaczyć w dziale galeria. Nasze biuro składa się z paru pomieszczeń co pozwoli wam na rozdzielenie konferencji od miejsca z cateringiem. W przypadku kiedy konferencja ma trwać dłużej niż jeden dzień dajcie nam znać. Dostosujemy nasze prace oraz wynajem biurek do waszych potrzeb. W wyniku tego wasza konferencja będzie przebiegała w sposób niezakłócony.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.