...
No Widgets found in the Sidebar

Google jest wyjątkową platformą. To największa wyszukiwarka świata. Przez samych twórców jest nazywana silnikiem intencji. Nie wszystko to co wpiszemy w google to prawda lub coś z czym się zgadzamy. Jednak wszystko to co wpiszemy w wyszukiwarce to nasze intencje lub przedmiot naszego zainteresowania. Google równocześnie jest jedynym miejsce gdzie można pozyskać uwagę zainteresowanych w momencie kiedy szukają tego co chcą znaleźć. W przypadku tej firmy można promować się na parę sposobów. Dzisiaj omówimy kilka z nich!

Potrzebujesz przestrzeni biurowej by móc realizować swoje zadania i rozwijać działalność? Zapoznaj się z naszą ofertą coworkingu!

Wirtualne biuro Kraków

Reklama w google

Najprostszym rodzajem promocji swojego biznesu w google jest jego reklama. Można reklamować się w wynikach lub też reklamować się przy pomocy ich platformy marketingowej wyświetlającej reklamy na innych stronach. Pierwszy sposób jest doskonały jeśli chodzi o pozyskanie nowych klientów. Drugi natomiast nadaje się na powtarzalną reklamę do odbiorców z którymi już mieliście okazję wejść w interakcję – czyli remarketing.

Skontaktuj się z naszym wirtualnym biurem, abyśmy mogli przedstawić Ci naszą ofertę i porozmawiać o Twoich potrzebach!

Pozycjonowanie

Drugi sposób to pozycjonowanie. Dzięki pozycjonowaniu uzyskujecie coś co jest nazywane ruchem organicznym. Ruch organiczny to wejście na twoją stronę z wyszukiwarki nie będące wynikiem reklamy. Pojawiłeś się w wynikach google na wystarczająco wysokim miejscu i twoja strona wydała się być wystarczająco interesująca że ktoś w nią kliknął. Pozycjonowanie wzbudza u klienta zaufanie ponieważ jest naturalnym wynikiem dla danego zapytania. Jeśli szukasz odpowiedniej agencji SEO do poprawy swojej pozycji w wynikach wyszukiwania skontaktuj się z nami. Znamy naprawdę dobrych ludzi, którzy pomogli nam z naszą stroną.

Wyszukiwanie Lokalne w Google

Pamiętasz jak ostatnim razem wpisałeś do wyszukiwarki jakieś zapytanie i przed wynikami pojawiła ci się mapka z lokalnymi firmami? To jest właśnie wyszukiwanie lokalne. Możesz się tam znaleźć jeśli będziesz zarejestrowanym biznesem na google business. Więcej na ten temat możesz się dowiedzieć tutaj. https://www.google.com/intl/pl_pl/business/

Pod tym adresem możesz zarejestrować swoją firmę i umieszczać istotne informacje na jej temat. Dodając swoją firmę uzyskujesz dostęp do całego modułu promocji biznesu w internecie. Z naszego doświadczenia jest to bardzo dobry sposób na pozyskanie ruchu o dużej wartości – przez wartość rozumiemy ruch, który konwertuje się w sprzedaż twoich produktów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.