Wirtualne Biuro Kraków

WIRTUALNE BIURO CENNIK I ZAKRES USŁUG

Twój nowy wirtualny adres firmy zlokalizowanej na rynku:

  • Szeroki zakres usług sekretarskich;
  • Najwyższe standardy współpracy z Klientem;
  • 50 PLN za miesiąc, jeśli płacono za rok z góry;

Jeśli założysz wirtualne biuro, będziesz w stanie umieścić siedzibę swojej firmy najbliżej centrum Krakowa!

 

 

 

 

Wirtualny adres Twojej nowej firmy na Rynku Głównym

Zamierzasz dopiero zarejestrować firmę? A może szukasz prestiżowego adresu dla swojej firmy? Doskonałym wyborem jest nasza oferta wynajęcia siedziby firmy w samym sercu Krakowa. Wirtualne biuro na Rynku Głównym? To jest możliwe! Ten adres znają wszyscy. Dzięki skorzystaniu z naszej oferty wirtualnego biura zwiększy się nie tylko rozpoznawalność Twojej marki, ale również jej popularność. Dogodny dojazd z całego Krakowa to dodatkowy atut przy wyborze tej unikatowej lokalizacji.

Obsługa sekretarska – Korespondencja, telefony i wiele więcej

Wszystkie przesyłki przychodzące na twój wirtualny adres są przez nas skrupulatnie odnotowywane oraz przechowywane w bezpiecznym miejscu. Żadna przesyłka nie zostanie przez nas pominięta, a Ty otrzymasz informację o niej w jak najszybszym czasie. Wiemy, że czekając na ważne dokumenty, często liczy się każda minuta. Możemy na Twoją prośbę, otworzyć list oraz zeskanować jego treść, dzięki czemu oszczędzisz tak cenny czas!

Poza obsługą korespondencji możesz skorzystać z dodatkowych usług sekretarskich dopasowanych do potrzeb przedsiębiorców.

Wirtualne biuro – Obniż koszty prowadzenia firmy

Miesięczny koszt naszej usługi to już 50zł miesięcznie. Dzięki skorzystaniu z usługi wirtualnego biura Twoja firma może zaoszczędzić tysiące złotych miesięcznie. Jeśli wykonujesz swoją pracę z domu lub profil działalności wiąże się z ciągłymi wyjazdami, nie potrzebujesz biura, w którym i tak nie spędzasz czasu, przyda Ci się za to biuro wirtualne. Nie musisz udostępniać swojego adresu prywatnego i otrzymywać niechcianych listów czy przesyłek. Wypracowane przez lata prowadzenia działalności rozwiązania, pozwalają na oferowanie najwyższej jakości usług w konkurencyjnych cenach.

Zarejestruj siedzibę firmy na Rynku

Planujesz rejestrację nowej działalności gospodarczej, jednak brakuje Ci siedziby firmy? Idealnym rozwiązaniem będą dla Ciebie biura wirtualne! Skorzystaj z naszej oferty i wykorzystaj pewny adres, który wzbudza szacunek i podziw. Biuro wirtualne zapewni ten sam, sprawdzony adres przez wiele lat. Doskonały wybór dla osób ceniących sobie stabilizację! Coraz więcej firm decyduje się na rezygnację z fizycznej siedziby swojej firmy i wybiera tanie i sprawdzone wirtualne biuro w Krakowie. Wykorzystaj swój adres w kontaktach biznesowych i zaskocz kontrahentów wyjątkowym adresem firmy. Przekonaj się, jak wielkie korzyści mogą przynieść biura wirtualne!

 

Skontaktuj się z nami i odbierz dwa darmowe dni próbne!

Formularz kontaktowy

Wirtualne biuro Kraków - Rynek Główny 28

info@coworkingrynek28.pl

+48 516 066 671; +48 572 414 229

Monem Sp. z o.o. Zygmunta Augusta 5/1 31-504 Kraków
KRS
0000669774
NIP
6751587078
REGON
366847626
Please prove you are human by selecting the House.