Sale szkoleniowe Kraków

SALA SZKOLENIOWA i KONFERENCYJNA

W pełni wyposażona w podstawowy sprzęt konferencyjny

Oferujemy możliwość skorzystania z wynajmu sali konferencyjnej w Krakowie o powierzchni 50m², która idealnie trafi w potrzeby przedsiębiorców szukających prestiżowego miejsca na spotkanie biznesowe, szkolenie lub konferencję.

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się ze wszystkimi oferowanymi przez nas usługami. Stworzyliśmy szeroką ofertę specjalnie dla osób, które chcą w jednym miejscu skompletować wszystkie elementy składowe szkolenia, konferencji czy codziennej pracy.

  • 50m² - 400 PLN za dzień;

 

 

Brakuje Ci miejsca w siedzibie twojej firmy, a może przyjedziesz do Krakowa z innego miasta? Oferta naszego biura coworkingowego, świadczona na wysokim poziomie to gwarancja udanego spotkania. Wywrzyj wrażenie na swoich klientach bądź współpracownikach!

Spotkania w sali szkoleniowej

Zaskocz klientów swojej firmy spotkaniem biznesowym w wysokiej klasy sali konferencyjnej. Spotkaj się ze swoim klientem w zabytkowym sercu Krakowa, na Rynku Głównym. Dzięki doskonałej lokalizacji, klienci z całego Krakowa będą mieli łatwy dojazd. Osoby przyjeżdżające z innych miast docenią Bliską odległość od Dworca Głównego, skąd dzieli ich jedynie kilka minut spacerem.

Każda nasza sala szkoleniowa w Krakowie wyposażona jest w niezbędny sprzęt podczas tego typu spotkań. Na wszelkie pytania odnośnie do kompatybilności urządzeń odpowiemy podczas rozmowy telefonicznej.

Rezerwacja terminu wynajęcia sali szkoleniowej jest obowiązkowa.

Kameralne eventy i duże konferencje

Nie ważne czy decydujesz się na spotkanie biznesowe w kilka osób, a może planujesz zorganizowanie szkolenia dla kilkunastu osób. Nasza sala konferencyjna w Krakowie spełni twoje wymagania w 100 procentach. Pomożemy w odpowiednim ustawieniu wszystkich elementów wykorzystywanych podczas spotkania. Zapewniamy odpowiednią ilość krzeseł oraz pełne wsparcie w procesie przygotowywania sali szkoleniowej. Jeśli będziesz potrzebował zostać po spotkaniu i popracować – zachęcamy do skorzystania z miejsca w open space, w którym mieści się biuro coworkingowe.

Prestiżowa lokalizacja

Podnieś prestiż swojego spotkania bądź szkolenia, zabytkową architekturą połączoną z nowoczesnymi dodatkami, które znajdują się w salach szkoleniowych. Coraz więcej rezygnuje z organizowania szkoleń w oklepanych hotelach czy wynajmując szkolne pomieszczenia. Warto wybrać ponadczasowe i gustowne miejsca, a czy coś może pasować do tego lepiej niż Rynek Główny w Krakowie?

W przypadku posiadania jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt. Odpowiemy na wszystkie nurtujące Państwa pytania.

 

Skontaktuj się z nami i odbierz jeden darmowy dzień próbny!

Formularz kontaktowy

Sale szkoleniowe Kraków - Rynek Główny 28

info@coworkingrynek28.pl

+48 516 066 671; +48 572 414 229

Monem Sp. z o.o. Zygmunta Augusta 5/1 31-504 Kraków
KRS
0000669774
NIP
6751587078
REGON
366847626
Please prove you are human by selecting the House.